جستجو

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد، تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی، و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد، در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها، و شرایط سخت تایپ به پایان رسد و زمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی، و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است،

چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد، تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی، و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد، در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها، و شرایط سخت تایپ به پایان رسد و زمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی، و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخص

سوال : تنخواه گردان شخصی است که ...
سوال : مدارک هزینه های انجام شده تنخواه باید ...
سوال : حساب تنخواه گردان در زمان شارژ شدن در قسمت ............ سند حسابداری ثبت می گردد و در زمان خرج کردن هزینه ها از تنخواه در قسمت ........... سند حسابداری ثبت می گردد .
سوال : خرید ملزومات اداری یک نوع ......... می باشد . خرید دستگاه پرینتر یک نوع ............ می باشد . خرید نرم افزار حسابداری یک نوع ........ می باشد . خرید زونکن یک نوع ............ می باشد .
سوال : در زمان خرید یک کالا برای یک شرکت بازرگانی مبلغ خرید این کالا به حسب ........... بدهکار می شود .
سوال : هزینه استهلاک به روش خط مستقیم سالانه به یک مبلغ ....... از دارایی ......... کسر می گردد .
سوال : بهای تمام شده کالای فروش رفته همان ............. است که برای فروش یک کالا صورت می گیرد .
سوال : سود سپرده بانکی در قسمت ............. ثبت می گردد .
سوال : به زبان ساده برای به دست آوردن سود حساب .............. را از ............ کسر می کنیم .
سوال : در زمان ثبت سند حسابداری هزینه حقوق و دستمزد ، حساب حقوق پایه در قسمت ..........، حق مسکن در قسمت ............. ، بیمه سهم کارفرما در قسمت ............... ، حقوق پرداختنی در قسمت ............. ، بیمه پرداختنی در قسمت ............... ثبت می گردد .
سوال : در زمان ثبت سند حسابداری افتتاحیه موجودی نقد و بانک در قسمت ................ ، حساب های دریافتنی در قسمت ............. ، سرمایه در قسمت ............... و بدهی های بلند مدت در قسمت ............. می گردد و در زمان ثبت سند حسابداری اختتامیه موجودی نقد و بانک در قسمت ............. ، حساب های دریافتنی در قسمت .............. ، سرمایه در قسمت .............. ، و بدهی های بلند مدت در قسمت .............. می گردد .
سوال : در پلمپ دفاتر قانونی ثبت دفتر ............ و .......... را انجام می دهیم که تا ............. از شروع سال مالی مورد نظر باید انجام شود .
سوال : در صورت ترازنامه حساب های ............... نشان داده می شود و در صورت ترازنامه آزمایشی حساب های .............. و .............. هم نشان داده می شود .
سوال : لیست بیمه پرسنل ................ بعد از زمان حقوق ماه قبل در سایت ........... ارسال می گردد و همچنین لیست مالیات حقوق پرسنل نیز ......... بعد از زمان حقوق ماه قبل در سایت ........... ارسال می گردد .
ثبت